Konferencja podsumowująca projekt
Dodano 30.09.2010 o 8:54:01
Miło nam poinformować, że dnia 28 września br. odbyła się konferencja podsumowująca
projekt "Firma Symulacyjna - Rzeczywiste Kompetencje".
W jej trakcie przedstawione zostały rezultaty projektu. Przeprowadzono także
warsztaty "Generator Prądów Twórczych", w wyniku których powstały 4 nowe koncepcje
projektów skierowanych do szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Chorzowa.
Wręczono certyfikaty "Szkoła przyjazna przedsiębiorczym" oraz "Firma przyjazna
przedsiębiorczym", które są przyznawane szkołom i firmom szczególnie zaangażowanym w
kształcenie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów.

Chcemy serdecznie podziękować uczestnikom projektu oraz ich opiekunom za udział w naszym projekcie. Mamy nadzieję, że był on owocny pod wieloma względami. Dziękujemy także firmom - Mentorom, które przez ostatni rok szkolny towarzyszyły naszym uczestnikom w trakcie zajęć.

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom konferencji za przybycie. Szczególnie dziękujemy firmom i instytucjom, które odpowiedziały na nasze zaproszenie m.in. Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy w Katowicach, Powiatowemu Urzędowi Pracy w Chorzowie, Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie. Przybyłym licznie przedstawicielom szkół mających swoje siedziby w województwie Śląskim.